В селі Собківка Уманського району відбулося офіційне відкриття арт-терапевтичної мистецької студії «Народні ремесла». Дорослі та діти мають можливість взяти участь у  різноманітних майстер-класах з найдревніших ремесел українців.

narodni_remesla2

Усіх бажаючих поціновувачів української творчої культури навчають справжні майстри різних напрямків мистецьких ремесел: гончарства, бджільництва, створення ляльки-мотанки, писанкарства, ткацтва, миловаріння, а також виготовлення медяних пряників.

– Наша майстерня працює вже два роки в тестовому режимі, – розповідає її засновниця Владислава Швець. – За цей час у нас з’явились різноманітні види народних ремесел та сформувались основні два напрямки роботи – це майстер-класи для дітей та дорослих, а також арт-терапія для учасників бойових дій і представників їх родин, військово-патріотичних об’єднань, жертв насилля. Якщо перший проводитиметься безпосередньо в селі Собківка, то локація другого буде зосереджена в місті Умань.

narodni_remesla

За словами пані Владислави, основною метою арт-студії «Народні ремесла» є максимальний розвиток творчих здібностей та духовного багатства як дорослих, так і малих відвідувачів, створення зони сімейного дозвілля, національно-патріотичне виховання молоді, а також відновлення та популяризація забутих ремесел на території Уманщини.

– Своєю діяльністю ми плануємо залучити до співпраці якнайбільше представників сільського населення, укріпити сімейні цінності жителів Уманщини та донести до них історико-культурологічні надбання України, – продовжує Владислава. – Також в подальшому організуємо насичену програму з етнографічних сімейних фестивалів нового формату.

Творча майстерня «Народні ремесла» має кілька форм роботи з учасниками – індивідуальна та групова, майстер-класи, екскурсії, фестивальна робота та участі у конкурсах.

Нагадаємо, офіційне відкриття студії «Народні ремесла» відбудеться 24-го листопада 2016 року в селі Собківка (Уманський район), вул. Миру, 19 (Собківський навчально-виховний комплекс) о 14:40 год.

Працюватиме творча майстерня у вівторок, п’ятницю та неділю з 14:30 по 17:00.

Записатись на майстер-клас можна за телефоном: +38 (067) 83 33 949 – щопонеділка.

Анна Поліщук