Учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» Старобабанівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів, ДЮКФП у складі: Соболенко Поліни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги, Лукачук Валерії, Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Кобзєвої Анни,Сінькевич Вероніки, Діденко Ілони, Бартош Софії -керівник Роговенко Наталя Володимирівна побували в Карпатах, насолодилися золотою осінньою природою в м. Яремче, та взяли участь у творчому проекті «Канікули у світі талантів», для обдарованих дітей України. З цією метою діти отримали санаторні путівки до дитячого санаторію «Прикарпатський» м. Яремче, де одночасно проходили оздоровчі процедури і мали змогу прийняти участь у творчому проекті.

imgp0667  imgp0693

imgp0912

30 жовтня 2016 року відбувся 2-й Всеукраїнський фестиваль «BUKOVEL CHABAN FEST» та майстер – клас з хореографії, всі учасники колективу отримали медалі за участь у фестивалі та сертифікат за участь в майстер – класі, колектив отримав кубок та диплом.

4 листопада 2016 року відбувся 1 – й Всеукраїнський фестиваль – конкурс дитячої творчості «Золота осінь Карпат», де зразковий акробатичний колектив «Весела дітвора» отримав диплом лауреата І ступеня та подарунки від спонсорів фестивалю. Діти мали змогу почути слова похвали від голови журі, Ярослава Борути, народного артиста України.

imgp0869

Фестивалі проводились за підтримки  Творчого об’єднання  «Світ талантів» , Міжнародної жіночої організації «Жінки Третього тисячоліття»  міського керівництва  м. Яремче, міського відділу культури м. Яремче, дирекції дитячого табору “CHABAN” Буковель, дитячого оздоровчого санаторію «Прикарпатський».

Протягом місяця учасники колективу удосконалили  творчу  майстерність, знайти нових друзів, ознайомилися з Перлиною Гуцульського краю — м. Яремче та навколішніми  районами  Яремчанського краю їх побутом, культурою та історією. Ходили стежками Довбуша до підніжжя гори Маковиці.

imgp0781

Відвідали  пам’ятні місця: музей «Карпати в мініатюрі», «Карпатський національний науковий парк», «Воль’єрне господарство», «Джерело». Екскурсовод допомогла нам поринути в минуле Карпатського краю, проїхати селами Яремчанського краю: Микуличин, Татарів, Ворохта та відчути дух і велич цих місць, побувати біля найяскравіших водоспадів: «Пробій», «Дівочі сльози».

imgp0751

imgp0924

Цікаве було знайомство з гірськолижним курортом Буковель, увагу привернув дитячий табір «Артек», табір «Чабан», штучне озеро, канатна доріжка.  На завершення нашого відпочинку на нас чекала екскурсія у місто Львів, у яке ми закохалися назавжди. Бо побачивши його лише тільки раз ніколи не забудемо таємничої краси міста Лева. Міста, овіяного легендами, надзвичайно красивого, багатого своєю архітектурою.

imgp0897

Місяць промайнув непомітно, настав час повертатися додому. Діти гарно відпочили, оздоровились, отримали багато позитивних емоцій та задоволення. А ще – чисте гірське повітря, гори, шум гірських річок, чарівні краєвиди запам’ятались кожному.

imgp0774

 

Керівник

                                                        зразкового акробатичного

колективу  «Весела дітвора»

                                                                                                 Н. В. Роговенко