До Дня знань щорічно проводиться Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку» заучастю представників влади для розгляду питань розвитку освіти і науки України.

Мета Форуму – координація зусиль у розв’язанні кризової ситуації, розробка і впровадження системної побудови держави європейського типу, сприяння механізмам демократичного діалогу.

Завдання Форуму – об’єднати фахівців та практиків різних сфер науки й освіти, політиків, громадських діячів і міжнародних експертів навколо найважливішої стратегічної теми: «Сучасний стан освіти і науки.Стратегія розвитку», дослухатися до різних позицій, знайти шляхи і нові напрями розв’язання ситуації, щосклалася в Україні.

Голова Верховної Ради України – Володимир Гройсман зазначає: «Сьогодні першочерговим для України є встановлення миру. Проте не варто забувати й про реформи, від яких залежить наше майбутнє. Одним із стратегічних завдань нашої держави з її потужним інтелектуальним та духовним потенціалом є розбудова вітчизняної системи науки й освіти за сучасними європейськими стандартами. А це неможливо зробити без гуманізації та демократизації суспільства, посилення в ньому соціальної ролі особистості, утвердження високого статусу педагогів і науковців, створення гідних умов для їх праці і життя».

9 грудня 2016 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку».

У форумі взяли участь:Слупіцька О.І., директор Родниківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка та Петренко Л.М., завідувач комплексного ясел-садка «Роднічок» села Родниківка.

img_20161209_153337

Під час форуму розглянуто актуальні питання, які стосуються розвитку середньої, дошкільної, позашкільної та вищої освіти.

Із вітальним словом до учасників форуму звернулися:

  • Олександр Марченко, народний депутат України,
  • Олександр Співаковський, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти;
  • Лілія Гриневич, Міністр освіти інауки;
  • Сергій Пирожков, Віце-президент Національної академії наук України.

За підсумками роботи Форуму нагороджено учасників, які не стоять осторонь проблем розвитку освіти.

Ми пишаємося освітянами Уманського району (Слупіцькою О.І., Петренко Л.М.),  які також отрималиграмоти «За високі професійні здобутки у вихованні та навчанні молодого покоління», пам’ятні медалі «За заслуги в галузі освіти і науки» та книжне видання «Науковці та освітяни України», що містить тези доповідей та інформаційні матеріали про учасників форуму.

img_20161209_152945