Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за ухвалення Парламентом бюджету на 2017 рік, що дозволить підготуватися та планово увійти до нового бюджетного року.

“Маємо абсолютно планово увійти у 2017 рік, щоби за декілька тижнів до нового року усі місцеві бюджети, усі, хто мають відношення до бюджетних процесів, змогли підготуватися для входження у новий бюджетний рік”, – заявив Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

Він зазначив, що учора Верховна Рада України ухвалила три урядові законопроекти: про внесення змін до деяких законодавчих актів України №5130; про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо удосконалення складання та виконання бюджетів) №5131 – за основу; про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2017 році №5132 – за основу.

Тим самим, завдячуючи Парламенту, Уряд учора зробив перший крок щодо відновлення соціальної справедливості стосовно громадян, зауважив Прем’єр-міністр.

“Перший крок, ініціатива нашого Уряду щодо підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грнучора було проголосована. 227 народних депутатів підтримали законопроект Уряду. Це означає, що з 1 січня після прийняття бюджету, Податкового кодексу і Бюджетного кодексу 3200 грн стає абсолютною реальністю”, – підкреслив Прем’єр-міністр.

У цьому контексті Голова Уряду подякував народним депутатам за підтримку урядових законопроектів.

“Ми зробили ще один крок до затвердження державного бюджету. Нам залишилося остаточне ухвалення законів і остаточне ухвалення проекту бюджету на 2017 рік”, – зазначив Володимир Гройсман.