lystivka

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати рад всіх рівнів!

Прийміть найщиріші вітання з Днем місцевого самоврядування від депутатського корпусу Уманської районної ради та її виконавчого апарату.

Цей день є знаковим для кожної громади – району, міста, села чи селища та кожного  їх мешканця. Відзначення цього свята на державному рівні є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Діяльність Уманської районної ради сьомого скликання завжди відкрита та спрямована на задоволення життєвих потреб мешканців району. Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання. Сьогодні ми разом змінюємо наш край, працюємо над його розбудовою задля того, щоб мешканцям Уманщини жилося краще.

Шановні голови місцевих рад, працівники виконавчих апаратів рад!

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів.

Саме ви є найближчими до людей та першими вирішуєте нагальні питання односельчан.

       Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали частину своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай ваш багатий досвід роботи в органах самоврядування стане прикладом для кожного з нас.

Від щирого серця бажаю усім Вам міцного здоров’я, наснаги,  наполегливості, оптимізму та нових здобутків. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів.

 

Голова районної ради                                                        О.А.Супрунець