15 листопада 2016 року голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання позачергової тринадцятої сесії районної ради.

У роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Віталій Олійник, депутат обласної ради Валентин Судакевич, голови місцевих громад району, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, представники силових структур та правоохоронних органів, керівники районних установ, підприємств та організацій, які мали відношення до питань, що розглядалися на сесії, представники засобів масової інформації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

За традицією перед початком розгляду питань порядку денного сесії Оксана Анатоліївна привітала депутатів районної ради із днем народження, який вони відзначали в міжсесійний період.

Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до розгляду питання про затвердження районної програми «Шкільний автобус» на 2016-2017 роки, проект якої представив депутатам начальник відділу освіти райдержадміністрації Борис Бондар.

Далі було розглянуто питання про внесення змін до низки районних програм. Зокрема, це стосувалося районної комплексної програми «Турбота» на 2014 -2020 роки; програми удосконалення роботи органів виконавчої влади в Уманському районі на 2016-2017 роки; районної програми висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування на телебаченні та в друкованих засобах масової інформації на 2016-2020 роки; Комплексної програми функціонування та розвитку цивільного захисту району, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення місцевого матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час  та особливий період на 2016-2017 роки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також районні обранці на сесії внесли зміни до рішення районної ради від 22.12.2015 №3-1/VІІ «Про районний бюджет на 2016 рік».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Окрім того, депутати розглянули питання про передачу навчальних закладів району у комунальну власність сіл; присвоєння звання «Почесний громадянин Уманського району»; депутатське звернення, що стосується вирішення питання про отримання КСП «Родниківка» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо приватизації земель працівниками цього колективного сільськогосподарського підприємства; про оренду приміщень комунальної власнісності, інше.

Усі розглянуті питання отримали підтримку депутатів районної ради.