9 листопада ми відзначаємоДень української писемності та мови на честь вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця.

img_8982

«Мова – це жива схованка людського духу, його найбагатша скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування», –  так писав відомий український письменник Панас Мирний.

Кожна епоха дарує людству нові винаходи і відкриття. Але найбільшим винаходом людства було письмо. Писемні знаки дали людям можливість зберегти істинне знання. Адже саме завдяки написаному слову люди пізнали світ і своє місце в ньому. Разом з розвитком писемного слова український народ став великою нацією, здатною вирішувати питання будь-якої складності й ваги.

         З метою- ознайомити присутніх зі виникненням писемності; показати красу й багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести, що рідна мова – це духовна святиня, найбільший і найдорожчий наш скарб, бібліотекарі районної бібліотеки та бібліотек філій  провели  мовний калейдоскоп «Мова-мудрість предків і дух молодих поколінь», в читальному залірайонної  бібліотеки до уваги читачів представлена книжкова виставка –  «Мистецтво дихати красою слова»

20161102_150826

Ми сподіваємося, що в душах присутніх,залишилася не одна краплиналюбові до своєїмови та розуміння того, щомова – це скарб, без якого не можеіснуватині народ, ніУкраїна-  як держава.