Нещодавно учні Старобабанівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, учасники зразкового акробатичного колективу «Весела дітвора» у складі: Соболенко Поліни, Вахоцької Софії, Василенко Вероніки, Валєвич Ольги,   Лукачук Валерії,  Плахотнюк Валерії, Плахотнюк Вікторії, Кобзєвої Анни, керівник Роговенко Наталя Володимирівна  взяли участь у Всеукраїнському фестивалі – конкурсі дитячої та юнацької творчості «Козацький шлях. UA», що проходив у м. Черкаси.

Його мета – популяризація   української   козацької   культури   і   народних традицій. Фестиваль об’єднав більше п’ятиста учасників різноманітних конкурсних жанрів з різних куточків України, які змагались на сцені Черкаської обласної філармонії.

imgp0585

Конкурс оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли  народні та заслужені  артисти   України,   діячі  культури  і  мистецтва,  композитори, музиканти, актори, хореографи, представники ЗМІ, громадських організацій.

Під час виступу юні акробати продемонстрували високий рівень майстерності, під гучні аплодисменти залу «малювали»  піраміду за пірамідою.

imgp0579

Члени  журі високо оцінили виступ колективу, всі одноголосно виставили найвищу оцінку десять балів. В результаті – зразковий акробатичний колектив  «Весела дітвора»  в номінації хореографія виборов   перше місце.   Були нагороджені: кубком фестивалю, грошовою премією, книгами про українське козацтво, поїздкою по історичних місцях Чигиринського району та дипломом  лауреатів І премії у першій віковій  категорії.

imgp0631

Після першого конкурсного дня діти мали змогу написати листа з гетьманом «Послання задля перемоги.» На площі  ТРЦ «Хрещатик – Сіті» взяти участь у фестивальному проекті «Козацький ярмарок та розваги», були глядачами концертної програми «Славного ми роду.», змагань «Козацькі забави». Також для дітей були майстер – класи: по виготовленню витинанки, ляльки – мотанки, листівок, сувенірів, медальйонів для воїнів АТО; ліплення з глини; аква – грим; ігри з аніматорами; квести для дітей; пригощання козацьким кулішем та узваром.

Фестиваль завершився традиційним гала – концертом, нагородженням учасників та їх керівників. Діти отримали багато позитивних емоцій та задоволення.

imgp0640

imgp0593