13 серпня 2016 року на стадіоні в Городецькому відбулися традиційні районні змагання «Найспортивніше село Уманщини – 2016», у яких взяли участь команди 11 сільських рад. Кожну команду очолював сільський голова та капітан команди.
0_6a136_8e4e7666_XL
Спершу відбулося святкове відкриття змагань. Учасників привітала голова районної ради Оксана Супрунець.
«Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають. Сьогоднішні змагання об’єднали справжніх любителів спорту, активних учасників традиційних змагань», – сказала Оксана Анатоліївна. Також вона побажала учасникам районних змагань міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.
Традиційно, згідно Положення, сільським спортсменам необхідно було боротися за першість з особистих видів спорту: шашок, настільного тенісу, армрестлінгу, гирьового спорту та командних – міні-футболу і перетягування канату.
Й ось розгорілися спортивні баталії в секторах. Головним суддею змагань був інструктор-методист ФОСК; “Колос” Володимир Пею. На новому майданчику зі штучним покриттям сільські спортсмени визначали кращі команди з міні-футболу. Врешті-решт з 9 команд-учасників у матчах за призові місця зійшлися футболісти з Краснопілки, Собківки та Кочубіївки. Перше місце вибороли спортсмени із с.Кочубіївка, друге місце – із Собківки, третє місце завоювала команда с.Краснопілка. Всього було зіграно 12 матчів.
Щиро підтримували вболівальники всіх місцевих силачів, котрі штовхали 24-кілограмові гирі, а також змагалися в армрспорті, адже дехто з них показував своє вміння в обох дисциплінах. У змаганнях гирьовиків перемогу святкували Пластун В. (вагова категорія до 65 кг) з Іванівки, Давиденко Б. (до 75 кг) з Кочубіївки, Божко Р. (до 90 кг) із Кочубіївки та Довиденко О. (більше 90 кг) з Кочубіївка.
Переможцями у змаганнях з армспорту стали Копущу П. (вагова категорія до 70 кг) з с.Старі Бабани, Раков Я. (до 90 кг) — з Кочубіївки, Площук А.(понад 90 кг) із Берестівця.
У шашкістів переможцем стали:(серед жінок) Шмалій С. з Громів та (серед чоловіків) Байда Ю. з Берестівця.
Напруженим виявився фінал з настільного тенісу між Прудиус Ілоною з Собківки та Подчас Анною з Іванівки. Золото за – Прудиус Ілоною.
Перше місце змагань із настільного тенісу серед чоловіків виборов Володимир Сушкета з Іванівки.
А завершувалися змагання чи не найбільш видовищним видом — перетягуванням каната. Ще до його початку фаворитами називали команди з Ладижинки та Кочубіївки. Так воно й трапилося. Кремезні, міцні чоловіки з Ладижинки здійснювали опір спортсменам з Кочубіїки. Але, здолавши всіх своїх суперників, перемогли кочубіївські силачі.
Нагородження переможців і призерів змагань в окремих видах спорту здійснили голова районної ради Оксана Супрунець і голова фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» Юлія Танасійчук. Всі переможці та призери були нагороджені грамотами Уманської районної ради та медалями. За міні-футбол та перетягування канату – Кубками та грамотами Уманської районної ради. Проте всі учасники змагань чекали на оголошення загальнокомандних результатів.
Третє місце вибороли спортсмени із Ладижинки (голова села – Сергій Цоколенко), набравши 344,5 очка. Другими стали спортсмени з Іванівки (голова села – Григорій Рудий), набравши 381,5 очка, а переможцем (вже вкотре протягом останніх років!) — команда з Кочубіївки (голова села – Галина Долгова), набравши 458 очків. Їй тепер відстоювати честь Уманщини на обласних змаганнях, які відбуватимуться на Уманщині в с.Городецьке 3 вересня 2016 року.
Команді-переможцю і обом командам-призерам голова районної ради Оксана Супрунець вручила Кубки та Почесні грамоти районної ради й побажала команді з Кочубіївки перемоги на обласних змаганнях «Найспортивніше село Черкащини-2016»