Голова Уманської районної ради Оксана Супрунець та голова районної державної адміністрації Віталій Олійник взяли участь в урочистих заходах з нагоди річниці створення Національної поліції України.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Уманське районне відділення поліції сьогодні – це 65 поліцейських. Саме на цих людей покладена відповідальна місія – оберігати мир і спокій в Уманському районі.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

– Ваша служба доволі молода, проте за короткий проміжок часу їй довелося пройти нелегкий етап реформування, а процес становлення триває й надалі. Завдяки відповідальному ставленню до своїх обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства Ви з честю виконаєте поставленні завдання зі зміцнення законності та правопорядку на Уманщині, – з такими словами вітань до працівників поліції звернулася голова районної ради.
Також Оксана Анатоліївна подякувала працівникам поліції котрі з гідністю виконували свій громадянський обов’язок беручи участь в проведенні антитерористичної операції на Сході України та нагородила кращих працівників подяками районної ради.