19 червня свято – Святої Трійці відсвяткувало мальовниче та зеленаве село Текуча, яке перетворилося у цей день на територію легенд, містики й чарів. Жителі села та гості свята мали змогу прийняти участь у народному гулянні, познайомитися з творчістю фольклорних колективів, посмакувати смачної юшки, відчути на собі магію обрядового дійства «Водіння Куста», що відтворили гуртківці Текучанського СБК. Найбільший розквіт Зеленого світу землі годиться проводити з танцями та піснями, тож хвилини радості дарували фольклорні колективи уманщини: «Берегиня» Томашівського СБК, «Слобідчаночка» Вільшано-Слобідського СК, «Калина» Черповодівського СБК. Творчі колективи Ладижинського СБК та Острівецького СК. Милозвучно та задушевно лунали українські автентичні пісні у виконанні госодарів свята, колективу «Надвечір’я» Текучанського СБК.
IMG_4116
IMG_4118
Відрадно, що серед творчих колективів Уманщини є багато молоді та дітей, що зберігають та відроджують українські традицій та обряди. Так, з витонченим і, по-дитячому, ніжним «Святковим Танком» виступили маленькі аматори учасники танцювального гуртка Текучанського СБК, керівником якого є Тетяна Золотніцька.
Неперевершеними у співі виявилися дівчата з вокального молодіжного ансамблю «Посмішка» Ладижинського СБК. Вражали гармонією співу учасники дуету Ропотуського СБК та місцеві аматори: Сергій Кривий, Юрій Нетреба, маленькі Валерія Золотніцька і Олександр Левченко.