У місті Монастирище відбулось обласне фольклорне свято народного співу «Маріїні скарби».
DSCN1208

Сюди з′їхалося близько тридцяти аматорських колективів, ансамблів, солістів, гуртів фольклорного співу з Черкаської та Вінницької областей, які дали змогу почути пісні, які співали наші предки, зануритись у атмосферу справляння ними обрядів.

Як завжди, був на висоті Уманський район, який був представлений фольклорними колективами Косенівського, Томашівського, Текучанського, Краснопільського Будинків культури. Вони постали перед глядачами, як талановиті колективи, зуміли запалити глядацьку аудиторію. Любов до української пісні була відчутною в кожному номері.

Слід зазначити, що все виразнішим стаєінтерес до збереження традиційної культури серед дітей та молоді. Так, на святі виступали і юні солісти, виконавці народного співу.
DSCN1217

Відвідувачі фестивалю були вражені народним голосом нашої землячки з Черповодів Романюк Ольги, яка полонила глядачів самобутнью манерою виконання, емоційністю виступу.

Дякуємо засновникам, організаторам, господарям та учасникам фестивалю за те, що вони зміцнюють національне коріння, свято бережуть традиції українського народу.

Зичимо нових творчих успіхів у справіпопуляризації фольклорної творчості.