День медичного працівника – одне з небагатьох свят, яке не втратило свого значення з політичних або економічних мотивів, його відзначають не тільки лікарі і медичні сестри, а й тисячі людей, яким медики подарували радість одужання, які вірять у знання, вміння і досвід лікарів, у їхню постійну готовність прийти на допомогу.

цієї нагоди 16 червня 2016 року, у переддень свята – Дня медичного працівника, в актовому залі центральної районної лікарні відбулися районні урочистості. Вшанувати найблагороднішу професію та вручити відзнаки кращим представникам медичної галузі Уманщини завітали голова районної ради Оксана Супрунець та голова райдержадміністрації Віталій Олійник.
Посадовці висловили вдячність усім лікарям, медсестрам, санітарочкам, фельдшерам за працю, за врятовані життя, за ту надію, яку вони дарують людям.
Кращих медиків району було відзначено грамотами районної ради та райдержадміністрації і подарунками.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Від імені сільськогосподарських виробників району медичних працівників із професійним святом привітав керівник ТОВ “Прометей”, депутат районної ради, засновник ТОВ «Аграрії Уманщини» Володимир Мальченко.
На урочистих заходах до вітального слова була запрошена й голова міськрайонного Товариства Червоного Хреста України Валентина Чорна та голова громадської ради при райдержадміністрації Тетяна Чорномаз.
Щирі слова привітань медикам району зичили й головний лікар центральної районної лікарні Інна Добрянська та головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександр Новаківський.
Завершились урочистості яскравою концертною програмою.