Літо – пора для гарного настрою та хорошого відпочинку. Саме у цей час більшість дітей перебуває в пришкільних оздоровчих таборах. Як відомо, відпочинок повинен бути не лише приємним, але й корисним. Тому працівники міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, яку очолює Валентина Чорна, постійно відвідують пришкільні табори, проводять цікаві та змістовні заходи з популяризації здорового способу життя, профілактики небезпечних захворювань, надання першої допомоги, організовують різноманітні конкурси, вікторини тощо.
Так, днями червонохрестівці Уманщини згідно плану основних заходів ТЧХУ та Центру первинної медико-санітарної допомоги побували в пришкільних таборах у селах Старі Бабани, Дмитрушки, Дубова, Городецьке, Кочубіївка, Юрківка.
Зокрема, в таборі «Сузіря» з денним перебуванням 56 учнів, що в Старих Бабанах, проведено тренінг з надання першої допомоги при пораненнях та отруєннях грибами. В селі Городецьке вихованці табору навчалися надавати першу допомогу при травмах.
Літо розпочалося. Нехай воно принесе дітям лише радість, подарує гарний настрій, бадьорість.

Джерело: Уманська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України