2 червня 2016року жителі села Колодисте радо вітали артистів-аматорів з Городницького СБК, вихованців Ладижинської ДМШ і, звичайно, свою талановиту молодь.
DSCN4367
У фойе сільського Будинку культури було розміщено виставку яскравих, вражаючих неповторністю робіт декоративно – прикладного мистецтва.
Слід відзначити, що в залі не залишилось вільних місць, частині присутніх прийшлося навіть стояти, адже така подія у селі не могла нікого залишити байдужими.
З вітальним словом виступила в.о. начальника культури Уманської РДА Коханська О.М.
Розпочали святкову програму гуртківці с.Колодисте. За недовгий період праці на новій посаді директору Будинку культури, Рябченкові О.В., вдалося залучити до співпраці молодий контингент села,додати креативності .Так, милували мелодійністю,силою живого звуку солісти-вокалісти, серед яких особливо душевно виконувала пісні Рафаєнко Валерія.
Показали свої здобуті навички і два великих танцювальних колективи: «Сонцеграй» та «Ритм». Учасники вражали хореографічними здібностями та вдалим хистом у різних стилях, адже продемонстрували зразки і сучасного танцю, і народного , а також провели запальний флешмоб під гаслом «Повертайся живим», чим задіяли до співпраці весь глядацький зал.
DSCN4421
DSCN4441
Цей захід показав готовність та творчий потенціал місцевих жителів до творчої роботи, потягу до прекрасного, і дуже скоро ми зможемо почути та побачити виступи колективів інших вікових категорій.
Для підняття культурного рівня, для заохочення дітей різного віку до мистецтва завітали в Колодисте художні колективи Ладижинської ДМШ.Вихованці молодшої, середньої та старшої груп Зразкового хореографічного колективу «Вікторія»запропонували до перегляду виступи, в яких показали все різномаїття мистецтва танцю. Також, хореографічними етюдами діти прикрасили виступи вокалістів.А учасники дуету акордеоністів яскраво виконали Варіації на тему українського народного танцю «Козачок».
Завершували парад концертів аматори з с.Городниця. Їхній звіт виявив багато талановитих артистів вокального, хореографічного мистецтва та високомайстерних читців. Багато гарних віршів, присвячених Батьківщині, звучало зі сцени.Особливо сподобався глядачам вірш «Моя Україна», який зачитала сама авторка – Юля Бурлака.
Серед представників вокального жанру особливо виділялися руслан Дворчук та Катя Кросовська.
Гучними оплесками вітали глядачі учасників танцювальних постановок «Черевички» та «Комбат Маруся». Дівчата показали високий рівень підготовки та продемонстрували , якими яскравими можуть виявитися народні та сучасні танці.