День журналіста в Україні відзначають 6 червня. Це професійне свято встановлене Указом Президента України від 25 травня 1994 року. За дату обрано день вступу Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів у 1992-му році.

Cьогодні, 6 червня, у центрі дозвілля «Позитив, що в селі Городецьке, відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня журналіста.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Серед винуватців свята були працівники редакції газет «Уманська Зоря», «Черкаський край», «Вулик», «Вечірні Черкаси», радіомовлення м.Умані та Уманського району, ТОВ «Телерадіокомпанія «Сатурн – TV», Інтернет – видання «Сenter News» і програми «Надзвичайні новини» каналу ICTV.

Гостей вітали голова райдержадміністрації Віталій Олійник та голова районної ради Оксана Супрунець.

– Ви постійно тримаєте руку на пульсі сьогодення,- сказав очільник виконавчої влади району, – та готові гідно виконувати свій громадянський обов’язок – із дотриманням інформаційних стандартів, сумлінно, повно, цікаво та збалансовано подавати будь-яку подію, не боятися досліджувати нові сфери своєї та інших професій, бути готовими до вияснення нагальної проблеми, яка торкається суспільного інтересу.

«Журналісти володіють сильною та впливовою зброєю – словом. І від вашого Слова, друкованого чи мовленого з ефіру, залежить дуже багато. Тож нехай воно буде завжди чесним, правдивим, виваженим, об’єктивним», – наголосила, вітаючи журналістів, голова районної ради Оксана Супрунець.

– Ваша професія – складна, нелегка та надзвичайно відповідальна. Адже саме через журналістські матеріали, відеосюжети, новини на радіо чи в Інтернеті суспільство сприймає усі події, що відбуваються на Уманщині, в області та Україні. Бажаю вам творчих злетів, успіхів та сил для пошуку істини, реалізації найсміливіших задумів і планів. Ваша робота є вагомою підтримкою людського духу, зміцнення у людях віри та надії у майбутнє, – додала Оксана Анатоліївна.

Керівники району вручили працівникам засобів масової інформації Уманщини відзнаки районної ради та райдержадміністрації, а директор ТОВ «Берестівець», депутат районної ради Василь Чекаленко – грошові винагороди від імені засновників ТОВ «Аграрії Уманщини».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Також теплі вітання й щирі побажання висловив журналістам керівник ТОВ «Агроплант», депутат районної ради Олександр Мордач.

– Висловлюємо вам вдячність за всі написані статті, створені телесюжети, радіопередачі з аграрної тематики і з питань соціально-економічного розвитку району. Історію Уманщини ми дійсно творимо разом, – саме такі слова адресував Олександр Андрійович журналістам від імені сільськогосподарських виробників Уманського району.

Народний ансамбль районного центру культури і дозвілля «Горицвіт» виконав кілька українських патріотичних пісень для журналістів та всіх запрошених на свято. Також ведучі свята Маргарита Бондаренко та Ольга Багрій розважали гостей та додавали їм гарного настрою різними жартівливими іграми та конкурсами.

Наприкінці свята усі присутні отримали загальну фотографію на згадку про цей день.