Шановні журналісти!

journalist-day-postcard

Усім депутатським корпусом районної ради щиро вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня журналіста, яке відзначається в Україні 6 червня щорічно.

Наше сьогодення складно уявити без засобів масової інформації, без нестандартного журналістського погляду на події та факти, що відбуваються на теренах Уманського краю і держави в цілому.

Щодня ви першими занурюєтесь у вир подій та творите об’єктивну картину нашого буття. Це велика відповідальність перед суспільством, адже вашими очима громадськість Уманщини сприймає сьогодення. Тож бажаю вам завжди дотримуватися найголовніших принципів у професійній діяльності – неупередженості, виваженості та об’єктивності.

Кожен із вас пише історію сучасності – адже і за вашими сюжетами, публікаціями майбутні покоління аналізуватимуть непростий час, у якому доводиться нам жити, та наш внесок у розбудову нової Української держави.

Тому від вашого Слова – друкованого чи мовленого з телерадіоефіру – залежить дуже багато. Тож нехай воно буде завжди чесним та правдивим, служить добру, утвердженню демократії і справедливості, миру і злагоді в суспільстві.

Бажаю вам поповнення читацької, слухацької чи глядацької аудиторії, реалізації найсміливіших планів і задумів. Високо несіть стандарти журналістики, об’єктивно і правдиво інформуйте людей про все, що відбувається в нашому районі, області, державі.

Міцного вам здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, невичерпного джерела натхнення та наполегливості у професійному зростанні, досягненні нових висот на ниві журналістики.

Голова Уманської районної ради                                                  Оксана Супрунець