Задушевною, милозвучною піснею розпочали свято господарі сцени народний аматорський фольклорно – етнографічний колектив «Калина», дитячий вокальний ансамбль «Калинонька», солісти та вокальний ансамбль Черповодівського сільського Будинку культури. Оплесками вітали глядачі ансамбль народних інструментів під керівництвом Анатолія Ільніцького – це той колектив, – який на своїх крилах, на своїх плечах тримає одну з унікальних ознак нації – наше мистецтво.
DSCN4131
DSCN4047
Чарували присутніх улюблені в Уманському районі фольклорні колективи: « Юрківчанка» Юрківського СБК та «Берегиня» Томашівського СБК. Свої творчі надбання продемонстрував колектив «Журавка» Антонівського СБК та вокальний колектив Посухівського СК.
Яскравим різнобарв′ям кольорів привернули увагу вироби майстрів декоративно – прикладного та образотворчого мистецтва.
За відгуками глядачів звітного концерту, він справив на них сильне враження високою майстерністю виконання, глибиною режисерського задуму і високим патріотичним звучанням.
25 травня на сцені Піківецького клубу прозвітували аматори Гереженівського, Пугачівського та Кочубіївського клубних закладів.
Кращі колективи, а це вокальний ансамбль «Червона вишня» Піківецького СК, народний аматорський хоровий колектив Кочубіївського СБК та соліст Олексій Щербина візьмуть участь в районних заходах.
Жителі Уманщини можуть гордитися своїми колективами. Відрадно, що серед учасників творчих звітів багато молоді. Цей факт підкреслює найголовніше — збереження наших традицій і, як бачимо, на Уманщині це неперевершено роблять.