Саме під такою промовистою назвою 1 червня у селі Городецьке на території розважального комплексу «Позитив» відбулося районне свято, приурочене Міжнародному дню захисту дітей.

Святкові заходи розпочались з урочистої лінійки, під час якої колонами пройшли понад 140 дітей із шкіл Уманського району. Це – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються у сім’ях опікунів і прийомних сім’ях, діти-інваліди, діти учасників антитерористичної операції та ті, батьки яких загинули під час участі в АТО.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Особливої урочистості та барвистості святу додало феєричне дійство «Перлина – Україна!» та пісня «Хай завжди буде сонце!». Очі дітей іскрилися радістю, захопленням та задоволенням.
Зі святом миру, добра, краси та дитинства дітей сердечно вітали керівники району – голова районної державної адміністрації Віталій Олійник і голова районної ради Оксана Супрунець.
Побажавши дітям життєвих гараздів, Віталій Васильович наголосив: «Державна політика у напрямку підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дієво реалізується у конкретних справах. Свідченням тому є робота, яка проводиться, зокрема, і в нашому районі. І надалі районна влада всебічно сприятиме розв’язанню питань, що стосуватимуться даної категорії дітей».

У своїй вітальній промові Оксана Анатоліївна відзначила: «Дитинство – це пора здійснення мрій та великих сподівань на майбутнє. І саме ми, дорослі, маємо забезпечувати підростаючому поколінню усі умови для всебічного та гармонійного розвитку. Це – обов’язок батьків і держави. Переконана, що нам вдасться виховати справжніх патріотів, достойних громадян, славне майбутнє Уманщини та України».
Принагідно, голова районної ради висловила вдячність учителям, вихователям, соціальним працівникам, усім, хто вкладає душу і серце у виховання підростаючого покоління, хто піклується про дітей, які залишилися без батьківської опіки та ласки. «Ваша праця – неймовірна та надзвичайно важлива. Низький уклін кожному з вас за доброту та чуйність», – наголосила Оксана Супрунець.

– Сьогодні – початок літа. Для молодших діток розпочинається пора відпочинку й безтурботності. Бажаю усім дітям Уманщини міцного здоров’я та щасливого дитинства. Ростіть добрими, талановитими та обов’язково вірте у власні сили. А дорослим зичу мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні, – зауважила Оксана Анатоліївна і побажала всім миру, добра і благополуччя.
Від імені сільськогосподарських виробників Уманського району дітей привітав директор ПОСП «Уманський тепличний комбінат», заслужений працівник сільського господарства України, депутат районної ради Микола Гордій. На святі також були присутні депутати районної ради Василь Чекаленко, Володимир Осадчий, Олександр Мордач, Петро Карачун, Сергій Войченко, Володимир Мальченко, Юрій Гринь, Віталій Кучеренко, Ярослав Скус, Борис Пахолюк, Віктор Шилюк, а також Ігор Подлєсний, Анатолій Петраченко та Михайло Пастушенко.

Усі вони об’єдналися у новостворене ТОВ “Аграрії Уманщини”, яке стало спонсорам цього яскравого дійства для дітей району.
Веселощі і радість на святі вирувати рікою! Усі діти отримали подарунки у вигляді солодощів.
Урочиста частина святкового заходу завершилась віночком дитячих пісень та флешмобом «Ми – Вкраїни діти!»

Окраси святу додали також майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва, де діти за підтримки майстринь власними руками із природного матеріалу могли виготовити ляльку-мотанку. А із звичайного паперу у дитячих руках оживав подарунковий пакет та вітальна листівка у вигляді лелеки, голуба, метелика.
Усі охочі могли перегорнути сторінки улюблених дитячих книг, завітавши на книжкову галявину «Дитячий світ мрій». А ще дітей чекала фотостудія «Мить мого дитинства», де можна було сфотографуватися на згадку про свято біля улюбленого куточка чарівного подвір’я.

1464793587_img_4971

1464793492_img_4963
На завершення свята всі його учасники зібралися в коло дружби й запустили в небо синьо-жовті повітряні кульки, до яких діти прикріпили свій «Листочок бажань».

Далі на дітвору чекала цікава екскурсія дендропарком «Софіївка» й розважальна програма.

1464793508_img_5024

1464793564_img_5007

1464793520_img_5001
За відгуками дітей та дорослих, свято було цікавим і насиченим, теплим і зворушливим. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій та сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими, щасливими, прославляли свої родини і нашу прекрасну Уманщину.