Один із найбільших вітчизняних сільськогосподарських виробників аграрна компанія «НІБУЛОН» планує збудувати на Уманщині сучасний елеватор.

preview_big_707

Нещодавно в селі Ладижинка відбулася зустріч громади населеного пункту, представників влади району та представників компанії «НІБУЛОН», де було обговорено плани та перспективи забудови майбутнього підприємства в адміністративних межах Ладижинської сільської ради.

Заступник генерального директора з будівництва компанії «НІБУЛОН» Сергій Беседін розповів про те, яку роль відіграє надпотужне підприємство для населеного пункту та регіону в цілому.

-Це нові робочі місця, наповнення місцевого бюджету, а також поліпшення економічного клімату в Уманському районі. Присутнім було представлено проект надпотужного елеватора, оборотність якого складатиме 200 тисяч тонн зернових на рік. Новозбудований елеватор обслуговуватиме три області. Вартість проекту становитиме 15 млн. доларів США. Будівництво здійснюватиметься в максимально короткий термін, – Зазначив представник компанії “НІБУЛОН”

7934

У результаті громадського обговорення проект компанії «НІБУЛОН» отримав схвальні відгуки. Було вирішено погодити детальний план розміщення та будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту.

За 24 роки своєї діяльності компанія «НІБУЛОН» інвестувала в економіку України понад 1,6 млрд. доларів США. На сьогоднішній день компанія розвинула свою структуру до 43 підрозділів у 12 регіонах України та ефективно обробляє 82,5 тис. га орендованих земель сільськогосподарського призначення. У сільськогосподарському виробництві компанія «НІБУЛОН» демонструє високі показники обсягів і якості врожаю, а всі підрозділи компанії займають лідируючі позиції у своїх регіонах. Принцип роботи підприємства – модернізація і наслідування основних тенденцій світового ринку, системність і послідовність ведення сільського господарства.

Уже котрий рік поспіль «НІБУЛОН» посідає провідне місце в експорті зернових та олійних культур в Україні. Зокрема, 2014-2015 маркетингові роки група компаній «НІБУЛОН» завершила із позначкою у понад 4,2 млн. тонн. Загальна кількість елеваторних комплексів, перевантажувальних терміналів і виробничих філій компанії зростає з кожним роком. Саме тому в складні для світової економіки роки фінансової кризи, компанія почала реалізацію масштабного інвестиційного проекту з розвитку інфраструктури зернового ринку шляхом будівництва нових елеваторних ємностей, а також створення власного вантажного флоту для транспортування зерна.