Депутат Громівської сільської ради Світлана Шмалій є активним учасником районних, обласних і навіть всеукраїнських спортивних турнірів серед депутатів місцевих рад усіх рівнів.

DSC04461

Починаючи з 2013 року, Світлана щорічно бере участь у районних Спартакіадах серед депутатів обласної, районної, сільської та селищної рад у категорії шашки. На районному рівні Світлана Іванівна неодноразово здобувала призові місця.

DSC04441

Під час фінальних змагань обласної Спартакіади серед депутатів усіх рівнів, що в минулому році проходила в Городищі представники Уманського району вибороли найбільше нагород: дві золоті, срібну та бронзову медалі. У загальнокомандному заліку Уманщина потрапила в десятку найсильніших. Фаворитом шашкового турніру обласної Спартакіади стала Світлана Шмалій. Вона показала високу вправність у нав’язуванні своєї тактики гри та здобула перше місце.

DSC04497

Переможці обласної Спартакіади відстоювали Черкащину та Уманщину на Всеукраїнській спартакіаді депутатів  серед депутатів  обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад, що в минулому році проходила в місті Ужгород.

– В Ужгороді зібралися кращі гравці з усіх куточків України, дехто із них є справжніми професіоналами гри у шашки. Змагання тривали протягом п’яти днів і з кожним разом випробування ускладнювалося, – ділиться враженнями Світлана Іванівна.

Не зважаючи на важку гру та професійний рівень учасників, Світлана гідно представила Уманщину на рівні держави. За підсумками Всеукраїнської спартакіади серед депутатів  обласних, районних, міських (міст обласного підпорядкування), сільських та селищних рад Світлана Шмалій здобула четверте місце.

11111111111111111111111111111110

Сьогодні на рахунку Світлани Іванівни – перемоги в районних та обласних турнірах, призові місця у всеукраїнських Спартакіадах  серед депутатів. Про ці та інші здобутки свідчать численні грамоти, подяки та медалі. Сама Світлана Шмалій, не планує зупинятися на досягнутому, навпаки буде підвищувати свій професійний рівень гри у шашки.

11111111111111111111111111111112