З метою вшанування пам’яті тих, хто віддав життя заради звільнення своєї Батьківщини від німецьких окупантів, 10 березня біля обеліску Слави в Городецькому зібралися жителі села та представники влади, серед яких – голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Віталій Олійник, начальники відділів та служб райдержадміністрації, сільський голова Валентина Вишнівська, члени Ради ветеранів війни і праці району, яку очолює Анатолій Дем’янчук.

– Час бере своє і з кожним роком ветеранів стає все менше. Сьогодні в нашому районі проживає 36 учасників бойових дій періоду Другої Cвітової війни. Тож усім депутатським корпусом Уманської районної ради шанобливо схиляємось перед ними. Нехай нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих хто сьогодні є прикладом доблесті та любові до України, – з такими словами до присутніх звернулася голова районної ради Оксана Супрунець.

Вшановуючи безсмертний подвиг наших земляків, чиї імена вписані золотими літерами в історію нашого краю, учасники мітингу поклали квіти та вінки до обеліску Слави.