10 березня голова районної ради Оксана Супрунець та голова районної державної адміністрації Віталій Олійник взяли участь у громадських слуханнях, які відбулися у Будинку культури села Ладижинка.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На розгляд територіальної громади було винесено два питання:

1. Обговорення детального плану територій з метою розміщення та будівництва комплексу по прийманню, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур ТОВ СП «НІБУЛОН» в адміністративних межах Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту.

2. Функціонування терапевтичного відділення ЦРЛ в селі Ладижинка.

Заступник генерального директора по будівництву ТОВ СП «НІБУЛОН» Сергій Бєсєдін розповів про роль, яку відіграватиме дане підприємство для розвитку територіальної громади та району в цілому. Адже поява надпотужного підприємства в регіоні це робочі місця та додаткові надходження до бюджету. Також присутнім був представлений проект майбутнього елеватора, оборотність якого складе до 200 тис. тонн зернових на рік. Він буде обслуговувати три області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Начальник  відділу архітектури, містобудування та ЖКГ райдержадміністрації Олена Вербовська зауважила, що під час громадського обговорення,  яке було оголошено з 24 лютого по 4 березня до відділу звернень не надходило.

Громадські слухання щодо вищезазначеного питання пройшли без порушень, відповідно до чинного законодавства України. В результаті тривалого обговорення територіальна громада своєю більшістю вирішила погодити детальний план розміщення та будівництва ТОВ СП «НІБУЛОН» на території Ладижинської сільської ради за межами населеного пункту.

Різні думки та протиріччя викликало питання функціонування терапевтичного відділення в селі Ладижинка, яке на сьогоднішній день не може надавати повноцінні медичні послуги.

Наразі в Україні назріває реформа місцевого самоврядування. Відповідно до перспективного плану об’єднання територіальних громад у Ладижинську територіальну громаду буде входити 12 сіл. Тому сьогодні основне завдання – це працювати на перспективу, аби в подальшому вийти на новий, європейський рівень забезпечення населення всіма видами послуг, – на цьому наголосила голова районної ради Оксана Супрунець.