Надання якісної медичної допомоги населенню  – це один із пріоритетних напрямків. КЗ «Уманський районний центр ПМСД» велику увагу приділяє утриманню в належному стані медичних закладів. Зокрема, оновленню матеріальної бази, оснащенню палат та осучасненню лікарських кабінетів.

f2caea44953b7194f4231

Протягом 2015 року за рахунок субвенційних коштів сільських рад в первинній ланці було виконано наступний об’єм робіт:

  1. У ФАПі сіл Громи та Вільшаної Слобідки проведено утеплення приміщення.
  2. В Ладижинській АЗПСМ виконано часткову заміну старих дерев’яних вікон на енергозберігаючі, встановлено санвузол, замінено вхідні двері та двері в тамбурі.
  3. Проведено ремонти приміщень у ФАПах сіл Гродзево, Доброводи, Косенівка, Рижавка, Шарин.
  4. В Родниківській АЗПМС виконано поточний ремонт приміщення котельні. У ФАПі села Текуча виконано роботи з облаштування санвузла. Проведено заміну котлів у медичних закладах сіл Гродзево та Текуча.

Зокрема в цьому році планується провести наступні роботи:

  1. Капітальний ремонт приміщення з автономною котельнею під центральну Уманську амбулаторію ЗПСМ та її максимальне оснащення відповідно до наказу МОЗ України від 27.12.2013 № 1150 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного облаштування Центру первинної медичної допомоги та його підрозділів».
  2. Капітальний ремонт приміщення амбулаторії ЗПСМ с. Сушківка.
  3. Добудова та капітальний ремонт приміщення під амбулаторію ЗПСМ у с. Паланка та її оснащення, відповідно до наказу МОЗ України від 27.12.2013 № 1150 «Про затвердження Примірного табеля матеріально-технічного оснащення Центру первинної медичної допомоги та його підрозділів» (дане питання обговорено із підприємцями району та головою села Паланка).
  4. Установка енергозберігаючих котлів на альтернативних видах палива в медичних закладах сіл Родниківка, Краснопілка, Гереженівка, Пугачівка, Берестівець, Городецьке, Паланка, Полянецьке.

Серед глобальних планів на 2016-2017 роки є відкриття опорних пунктів невідкладної допомоги при центральній Уманській АЗПСМ та Ладижинці. Також планується придбання 12 автомобілів в АЗПСМ району.