Хлібобулочні вироби: торти, печиво, тістечка, понад 20 найменувань продукції сьогодні виготовляють на хлібокомбінаті села Гереженівка. Все для того, аби задовольнити смаки найвибагливішого споживача.

DSCN05841

«Гереженівка –хліб» доволі молоде підприємство. В 2011 році приміщення колишнього навчального комбінату було переобладнано під сучасний хлібокомбінат. Встановлено газові печі, сучасні установки для приготування хліба, створено всі умови, які відповідають сучасним стандартам виробництва. Очолила новостворене підприємство Раїса Кириченко, уродженка Уманщини, економіст за фахом, що має загальний трудовий стаж понад 20 років.

хліб2

За 5 років гереженівська випічка здобула визнання на ринку Уманщини та далеко за її межами.  Як зазначає директор хлібокомбінату Раїса Анатоліївна, секрет їх успіху в тому, що у своїй практиці пекарі використовують різноманітні рецепти приготування хліба, а саме на хмельовій заквасці та солодові. Бездріжджева технологія значно підвищує корисні властивості хліба та гарантує високу якість випічки.

хліб

Хліб – це особливий продукт, приготування якого не кожному до снаги. Тому керівництво дуже ретельно підійшло до підбору кадрів. Наразі на підприємстві працює одинадцять осіб, кожен із яких є висококласним фахівцем.

Робочий день на комбінаті розпочинається о восьмій годині. І вже до обіду готово близько трьох тисяч хлібобулочних виробів. Ароматну випічку, одразу ж відправляють в дорогу, аби доставити свіжою до споживача.

хліб1

хліб3

Продукція «Гереженівка-хліб» відповідає усім стандартам якості та є постійним учасником різноманітних ярмарок та виставок. Випічку нашого виробника люблять та споживають у трьох областях України: Вінницькій, Кірвоградській та Черкаській.

Як зазначає керівник підприємства:

– Хліб пекти – це благородна справа. Тому в перспективі на підприємстві працюють над збільшенням обсягів виробництва та асортименту продукції, аби в повній мірі задовольнити смаки споживача.