24 серпня 2018 року  у рамках святкування Дня незалежності України в Родниківській загальноосвітній школі відбулося відкриття кабінету предмета «Захист Вітчизни».

У заході взяли участь голова районної ради Оксана Супрунець, голова райдержадміністрації Євгеній Данченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Борис Бондар, помічник-консультант народного депутата України Антона Яценка Ірина Плетньова, Родниківський сільський голова Руслан Яремчук, депутат Уманської районної ради, директор КСП «Родниківка» Сергій Войченко.

IMG_7488

Оглядаючи новостворений кабінет, керівники району відзначили, що він обладнаний за бюджетні кошти. Тут є оптичний тир, мультимедійне обладнання тощо.

Навчання предмету «Захист Вітчизни» спрямоване на досягнення мети загальної середньої освіти. Метою загальної середньої освіти є: розвиток і соціалізація особистості учнів, формування у них національної самосвідомості, загальної культури, світоглядних орієнтирів, екологічного стилю мислення і поведінки, творчих здібностей, дослідницьких і життєзабезпечувальних навичок, здатності до саморозвитку й самонавчання в умовах глобальних змін і викликів.

IMG_7529

Метою навчального предмета «Захист Вітчизни» є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни та дій в умовах надзвичайних ситуацій, а також системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову частину національно-патріотичного виховання. Провідним засобом реалізації вказаної мети є запровадження компетентнісного підходу у навчальний процес загальноосвітньої школи, на основі ключових компетентностей як результату навчання.