23 cічня 2018 року голова районної ради Оксана Супрунець провела засідання 27 позачергової сесії районної ради. У роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

????????????????????????????????????

Затвердивши порядок денний сесії, депутати  приступили до розгляду пленарних питань. По питанню про внесення змін до районного бюджету доповів начальник фінансового управління райдержадміністрації Микола Івасюк. Зокрема Микола Якович акцентував увагу депутатів на тому, що внесення змін до бюджету викликано розподілом коштів субвенцій сільських рад в сумі понад 4 млн. грн. для забезпечення закладів охорони здоров’я та перевезення громадян, які мають право на пільговий проїзд.

У зв’язку із створенням Паланської ОТГ було прийнято рішення про вихід районної ради зі складу засновників загальноосвітніх навчальних закладів.

Сесією районної ради було погоджено питання про встановлення меж села Собківка Уманського району, а також ряд питань про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки.