16 листопада 2017 року в будівлі обласної філармонії, напередодні професійного свята – Дня працівників сільського господарства, представники аграрної галузі Черкащини провели урочисте зібрання. Участь у якому взяла голова районної ради Оксана Супрунець.
Привітати хліборобів області завітав також голова обласної ради Олександр Вельбівець.
Урочистості розпочалися з перегляду вокально-хореаграфічної композиції «Моя Україна» за участі вокального ансамблю «Перлина-Freedom» дитячої школи мистецтв та зразкового колективу спортивного та сучасного танцю «Ірбіс». Потім ведучі запросили до вітального слова голову обласної ради.

Звертаючись до присутніх, Олександр Вельбівець підкреслив, що сьогодні – це свято тих, хто мудрістю і розумом, руками і, головне, з душею працюють на рідній землі незалежно від форм власності і форм господарювання. Непростий труд на землі-годувальниці став для багатьох не лише професією, а справжнім життєвим покликанням. Саме завдяки праці представників аграрної галузі твориться не лише достаток кожної людини, а практично твориться і добробут, і економічна міць та продовольча безпека держави.

Окрім того, звитяжна праця аграріїв впродовж багатьох років уславила Україну як житницю людства. Підтвердженням цього є те, що останніми роками Україна вийшла до когорти лідерів з експорту зерна на ринки світу.

– Проте такі досягнення даються нелегко. Тим більше, що кожний господарський рік не обходиться без несподіванок для аграріїв. Таким був рік нинішній, коли домінувала спека, не було вдосталь дощів, коли додавалися фінансові та організаційні проблеми, – зауважив голова обласної ради. – Та наперекір їм ви поставили свій великий життєвий досвід, свою мудрість, знання, наполегливість, працелюбність черкаська нива в черговий раз віддячила вагомими врожаями. І в кожній домівці є сьогодні хліб і до хліба.

Голова обласної ради висловив присутнім на святі та всім сільгоспвиробникам Черкащини глибоку вдячність за самовіддану працю, за хліб на столі, за любов до землі, терпіння і витримку та побажав миру, міцного здоров’я, благополуччя, щоб і надалі їхню працю щедро винагороджувала рідна земля.

На завершення свого виступу Олександр Вельбівець вручив працівникам сільського господарства Почесні грамоти обласної ради.

Серед нагороджених також депутат обласної ради, директор приватного сільгосппідприємства «Агрофірма «Шульц» Городищенського району Олександр Лупашко, якому цього дня також вручено ювілейну медаль «200 років з дня народження Т. Г. Шевченка».

Святковий настрій для присутніх створювали художні колективи, які майже годину радували самобутніми яскравими українськими народними та ліричними піснями, танцями, хореографічними композиціями тощо.

 

За матеріалами офіційного сайту Черкаської обласної ради