9 вересня 2017 року на центральному спорткомплексі «Колос» в м. Городище пройшли фінальні змагання «Найспортивніше село Черкащини – 2017».

????????????????????????????????????

За підсумками змагань переможцем стала команда с. Хрестителеве Чорнобаївського району, ІІ місце здобула команда с. Руська Поляна Черкаського району і ІІІ сходинку п’єдесталу посіли учасники із с. Кочубіївка Уманського району. Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди в загальнокомандній першості кубками, Почесними грамотами обласної ради.

 

Довідково:

 

Переможці та призери змагань «Найспортивніше село Черкащини – 2017» з видів спорту:

 

АРМСПОРТ

До 70 кг:

І- Ігор Міха с Молодецьке, Маньківський р-н

ІІ- Олександр Черінько с. Новодмитрівка, Золотонвський р-н

ІІІ- Олександр Ткаченко с. Кантакузівка, Драбівський р-н

 

До 90 кг:

І- Андрій Дядик с. Христителево, Чорнобаївський р-н

ІІ- Володимир Лимаренко с. Кантакузівка, Драбівський р-н

ІІІ- Кривошия Богдан с. Руська Поляна, Черкаський р-н

 

90 + кг:

І – Богдан Івахненко с. Кочубіївка, Уманський р-н

ІІ- Сергій Білогуб с. Руська Поляна, Черкаський р-н

ІІІ- Віталій Ковтун с. Хижинці, Лисянський р-н

 

ГИРЬОВИЙ СПОРТ

І- Андрій Баштаєв с. Кочубіївка, Уманський р-н

ІІ- Олександр Сударик с. Христителево, Чорнобаївський р-н

ІІІ- Микола Жураківський с. Тіньки, Чигиринський р-н

 

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

Чоловіки

І- Максим Попов с. Кочубіївка, Уманський р-н

ІІ- Олександр Мотуз с. Лебедин, Шполянський р-н

ІІІ- Павло Рось с. Кантакузівка, Драбівський р-н

 

Жінки

І- Лілія Колярушенко с. Кочубіївка, Уманський р-н

ІІ- Ярина Бурган с. Хрестителеве, Чорнобаївський р-н

ІІІ- Ірина Салкуцан с. Новодмитрівка, Золотонвський р-н

 

ШАШКИ

І- Сергій Власенко с. Кантакузівка, Драбівський р-н

ІІ- Анатолій Нечипоренко с. Княжа, Уманський р-н

ІІІ- Анатолій Багацький с. Хлистунівка, Городищенський р-н

 

ПЕРЕТЯГУВАННЯ КАНАТУ

І- с. Хрестителеве, Чорнобаївський р-н

ІІ- с. Верхнячка, Христинівський р-н

ІІІ- с. Руська Поляна, Черкаський р-н

 

МІНІ-ФУТБОЛ

І- с. Руська Поляна, Черкаський р-н

ІІ- с. Хрестителеве, Чорнобаївський р-н

ІІІ- с. Хлистунівка, Городищенський р-н

 

ДАРТС (сільські голови)

І- Віктор Харченко – с.Тіньки, Чигиринський р-н

ІІ- Михайло Капериз – с. Майданецьке, Тальнівський р-н

ІІІ- Олександр Крикун – с.Кантакузівка, Драбівський р-н.