wallperz.com-20161110012019

Шановні жителі Уманщини!

Від усього серця вітаю вас із світлим, життєствердним святом Христового Воскресіння!

Великдень – це перемога Добра, торжество Віри, прославлення Життя, джерело вічної радості, святої надії і сили! Це не лише велике християнське свято, це символ прагнення українського народу до збереження власних традицій.

Нехай хвилююче Великоднє дійство завітає у кожну родину Уманщини й щедро обдарує всіх і кожного щастям та радістю, Божою милістю, земними благами, щирістю та милосердям, принесе любов і світло у родини, обдарує Божою ласкою та прихильністю щасливої людської долі.

Хай свято Христового Воскресіння знайде відгук у кожній християнській душі, додасть сил та наснаги у праці, надихне на шляхетні вчинки, зміцнить нас у любові до рідного Уманського краю та України!

Тож давайте підтримаємо один одного, допоможемо тим, кому сьогодні важко, допоможемо родинам, в яких близькі на війні, сім’ям, які втратили своїх найдорожчих. Сила нації перевіряється у таких випробуваннях.

Окреме побажання нашим землякам, які сьогодні на передовій захищають суверенітет і цілісність України. Нехай війна назавжди покине нашу рідну землю, а наші оборонці повертаються живі, здорові та з перемогою!

Щиро бажаю вам, шановні жителі Уманщини, затишку та миру у рідному домі, злагоди та щастя у родинному колі.

Нехай Великодні дзвони додадуть усім нам сил перебороти труднощі, аби життя було чистим, як святий благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска та яскравим, як барвиста українська писанка!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

З повагою 

голова районної ради                       Оксана Супрунець