В  спортивній залі  Родниківської загальноосвітньої школи    відбулися  районні  змагання з настільного тенісу  серед школярів за програмою  24   районних  комплексних  навчально-виховних заходів.

На заходи прибуло 16 команд у складі: 35 юнаків та 25 дівчат – це переможці  та  призери  шкільних змагань. Заходи проводились особисто – командні. Усі зустрічі мали гострий та безкомпромісний характер. Юні спортсмени показали пристойну гру.

1488526015_sam_2498

Окрасою турніру став виступ  учениці Іванівської ЗОШ Полярушенко Лілії, яка стала абсолютною  чемпіонкою  серед юнаків та дівчат.

Призові місця в особистому заліку  розподілено  так:

Серед юнаків:

І місце – Полярушенко  Лілія,  учениця 11 класу Іванівської  ЗОШ;

ІІ місце – Шабаш  Ярослав, учень 11 класу Колодистенської ЗОШ;

ІІІ місце – Герасимчук  Дмитро, учень 7 класу  Іванівської  ЗОШ.

Серед дівчат:

І місце – Полярушенко Лілія, учениця 11 класу Іванівської  ЗОШ;

ІІ місце – Гуляр  Юлія, учениця 7 класу Іванівської  ЗОШ;

ІІІ місце – Галочка Анастасія, учениця 8 класу Іванівської  ЗОШ.

Підсумовуючи результати 24 районних комплексних навчально-виховних заходів серед юнаків та дівчат, командний залік має такий вигляд:

І місце –  Іванівська ЗОШ;

ІІ місце – Колодистенська ЗОШ;

ІІІ місце – Собківський  НВК.

Чемпіони  та призери  першості отримали грамоти та  медалі відділу освіти  молоді та спорту Уманської районної державної адміністрації .

1488526110_sam_2509

24 районні комплексні навчально-виховні заходи з настільного тенісу дали  можливість  дітям максимально використати  ігровий час, зустрітися  з найбільшою кількістю  суперників. Безумовно, турнір приніс велику  користь для підвищення рівня спортивної майстерності тенісистів та популяризації  настільного тенісу в Уманському  районі.