Із Всеукраїнських фінальних спортивних змагань серед найкращих спортсменів ВФСТ “Колос» АПК України повернулась збірна Черкаської області, де посіла почесне 8-ме місце. В змаганнях взяли участь понад 520 спортсменів, це 22 команди обласних збірних, що сформовані із найкращих спортсменів. До їх складу входили майстри спорту міжнародного класу, майстри спорту, кандидати у майстри спорту, переможці і призери Всеукраїнських і міжнародних змагань. До участі допускалися лише жителі районних центрів та сільської місцевості.

14713642_1782155885393115_2198887529427237513_n

В армреслінгу наша область зайняла 5 місце загальнокомандне місце, а Івахненко Богдан виборов золото в категорії понад 90 кг! Раков Ярослав 11 місце, Коваленко Ярослав 9 місце.

Не відстали наші спортсмени і в кросі. Діденко Антон, який йшов всю дистанцію першим, прикро спіткнувся за 20 метрів від фінішу і став третім. Філатова Тетяна 11 місце. Загальнокомандне 8 місце.

Ну а в останній день змагань вся увага була прикута до волейболістів. Наші хлопці в складі (Таранов Ігор, Курко Богдан, Наріманов Рафаель, Діхтяренко Ігор, Таранець Ігор, Осадчук Роман, Гережа Іван, Половінський Богдан) впевнено вийшовши з групи вигравши в Херсонської, Житомирської та Чернігівської областей з однаковим рахунком 2-0 по партіях.

Збірна Черкащини достойно представила область на Всеукраїнських змаганнях у загальному заліку здобувши 8 місце.