8 жовтня  2016  року на честь 141-ї річниці від дня народження видатного українського хорового диригента і композитора Олександра Антоновича Кошиця, до с.Тарасівки з усієї області з’їхались гості.

Запашним короваємзустріли  звенигородчани і  колектив з уманщини – народний аматорський хор «Терниця»  Дмитрушківського Будинку культури, керівник Михайло Хекало, концертмейстер   Олександр Бєрдніков.

dscn6052

На святі вокально-хорового мистецтва  подарували присутнім українськународнупісню в обробці О. Стадника«Ой,дубе, ти,  дубе,»,   « Гей, ви браття, козаченьки» –  муз.  О. Стадника, сл.  П. Власюка та   твір « В сім′ї єдиній», автором якого є керівник колективу  Михайло Хекало.

Серед 17 колективів з багатьох районів Черкаської області, члени журі високо оцінили виступ  нашого колективу та нагородили подякою управління культури облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток національної культури, збереження і популяризацію кращих зразків української пісенної творчості та за участь в обласному святі вокально-хорового мистецтва на честь українського композитора О.Кошиця.

dscn6076