23 вересня 2016 року в селі Томашівка відбулось урочисте відкриття реконструйованого сільського фельдшерського пункту. На цю важливу подію завітали голова районної ради Оксана Супрунець, голова районної державної адміністрації Віталій Олійник, сільський голова Анатолій Шевчук, депутат районної ради Олександр Пастушенко, головний лікар комунального закладу “Уманський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Олександр Новаківський та громада села.
tomashivka_vidkryttya_fp_fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff_1474902567_img_7216tomashivka_fp_hinekolohiya_ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff_1474902570_img_7220
Під час вітальної промови голова районної ради Оксана Супрунець відзначила, що задоволення першочергових потреб населення району, розвиток інфраструктури усіх населених пунктів, організація надання якісних медичних та освітніх послуг – це головне завдання влади. За її словами, для реалізації на Уманщині різних соціальних проектів залучаються кошти бюджетів усіх рівнів, кошти громади та меценатів.
tomashivka_fp_holovy_fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff_1474902571_img_7209
– Але у Томашівці виняткова ситуація. Фактично усі ремонтні роботи у медичному закладі виконано за спонсорської підтримки уродженця вашого села Григорія Яковенка. Це – як пам’ять про його покійну дружину Надію Іванівну, як заклик до того, щоб кожен з нас дбайливо ставився до свого здоров’я. Висловлюю величезну вдячність Григорію Васильовичу. Це надзвичайно важливий соціальний проект для села. І не має значення сума коштів, має значення те, що сьогодні до послуг усіх мешканців Томашівки ось цей медичний заклад. Окрім коштів, сюди вкладено душу, сюди вкладено частинку власного серця. Тож нехай Всевишній прихильним оком дивиться на ваше село. Щоб тут відчувався розвиток, щоб народжувались діти, щоб реалізовувались й інші проекти, – саме із такими щирими і промовисти словами Оксана Анатоліївна звернулась до громади.
На фасаді приміщення перед входом до ФП встановлена табличка з надписом: «Люди, бережіть здоров’я! Цей медичний заклад села Томашівка для Вас!».
tomashivka_fp_tablychka_fffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff_1474902649_img_7239
Після урочистої частини представники Томашівської територіальної громади перерізали символічну стрічку і тим самим ознаменували відкриття нового фельдшерського пункту.
Далі всі охочі оглянули приміщення закладу та ознайомились з його матеріально-технічним забезпеченням.