21 липня 2016 року голова районної ради Оксана Супрунець разом з журналістами ТОВ «Телерадіокомпанія «Сатурн – TV» відвідала село Аполянка й ознайомилась з роботою сільськогосподарського підприємства «Прометей».
На початку цього візиту відбуласть зустріч очільника представницької влади в районі з депутатом районної ради Володимиром Мальченком, який очолює дане підприємство, та сільським головою Петром Філіпенком. Спільно було обговорено питання забезпечення життєдіяльності закладів соціальної сфери, стан жнивної компанії, зайнятість населення, благоустрою територій населеного пункту та перспективи його соціально-економічного розвитку.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Оксана Анатоліївна на власні очі переконалася, що це невелике село живе і працює. Тут мешкає всього 436 жителів, з яких 96 осіб – це діти дошкільного і шкільного віку. Завдяки успішному господарюванню у ТОВ «Прометей» ефективно наповнюється сільський бюджет, люди мають роботу й гідну заробітну плату. Сельчани мають можливість працювати в будівельній, тракторній та городній бригадах, на фермі, у їдальні, пекарні, бути зайнятими в рільництві.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Як відзначила голова районної ради Оксана Супрунець під час свого інтерв”ю журналістам ТОВ «Телерадіокомпанія «Сатурн – TV», на сьогодні це сільгосппідприємство є одним з найпотужніших у районі, яке обробляє понад 1,6 тис. га орендованих земель і забезпечує стабільними робочими місцями та високим заробітком місцевих жителів, бере активну участь у розвитку соціальної сфери сіл Аполянка та Доброводи. Зокрема, у 2015 році з боку цього сільгосппідприємства було вкладено майже 700 ти.грн. у покращення інфраструктури села, поліпшення матеріально-технічної бази місцевих закладів та установ тощо. А в нинішньому році вже спрямовано майже 300 тис.грн. на різні потреби громади.
За спонсорської підтримки ТОВ «Прометей» та кошти сільського бюджету в Аполянці капітально відремонтовано Будинок культури, проведено частковий ремонт доріг, підсипано узбіччя, виконано ремонтні роботи у ФАПі, встановлено нову зупинку для учнів, які з 1 класу доїжджають до Доброводівського НКВ І-ІІІ ступенів новеньким шкільним автобусом. Також за спонсорської підтримки господарства відремонтовано приміщення сільської бібліотеки, де встановлено комп”ютерну техніку, підключено її до мережі Інтернет, завдяки цьому сільська молодь має безкоштовний доступ до Wi-Fі.
– Працюємо, аби людям жилося краще, аби село не занепадало, аби тут народжувалися діти, аби всі мали на хліб і до хліба, – наголосив Володимир Мальченко під час розмови з головою районної ради. При цьому він наголосив, що вже з 1 липня 2016 року мінімальна зарплата працівників у сільгосппідприємстві становитиме 1670 гривень у місяць.
А на разі жнива в Аполянці добігають кінця і хлібна нива обіцяє бути щедрою.