Родина – це основа суспільства. Згідно з Указом Президента України від 30 грудня 2011р. №1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят”, щорічно 8 липня відзначається Український день родини.
Необхідно зазначити, що в міжнародному співтоваристві День сім’ї засновано Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році і відзначається 15 травня. ООН розглядає сім’ю як основний елемент суспільства, тому, вважають в організації, коли зневажаються права однієї сім’ї, під загрозою знаходиться все людство. Проголошення міжнародного дня сім’ї стимулювало проведення ряду пропагандистських заходів, включаючи національні дні родини.
Родина була і залишається хранителькою духовних цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. З родини починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Саме тому до дня родини в районній бібліотеці та бібліотеках філіях пройшов урок родинного щастя «Рідна домівка, рідна сім’я, тут виростає доля моя», зокрема в читальному залі районної бібліотеки була представлена виставка «Моя сім’я, моя родина в житті та долі України».
IMG_8933