Черкаська область – один із семи регіонів України, де до кінця 2017 року реалізовуватимуть фінансований Міністерством розвитку Польщі проект «Підвищення інвестиційної привабливості України та конкурентоспроможності регіонів». У його межах для фахової допомоги малому та середньому бізнесу Черкащини відкриють Центр розвитку підприємництва, говорить заступник голови ОДА Ярослав Березань.

Проект будуть втілювати у співпраці з польськими урядовими установами та українськими партнерами. Йдеться про експертну та консультативну допомогу у веденні підприємницької діяльності малому та середньому бізнесу. Для цього будуть створені десять Центрів розвитку підприємництва у семи регіонах. Зокрема у Черкаській, Житомирській, Чернігівській, Тернопільській, Київській, Вінницькій та Львівській областях.

– Матимемо реальний результат втілення цього проекту в області, – зауважує заступник очільника області. – Насамперед, він спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу. Саме для цього на території області буде відкрито Центр розвитку підприємництва. Тут підприємці зможуть отримати необхідну фахову допомогу з ведення бізнесу. У межах проекту закордонні колеги ділитимуться своїм досвідом розвитку підприємництва, навчатимуть працювати з Європейськими фінансовими та торговельними організаціями.